Miercuri 26 Iun 2019
Tipărire

Concursul „Alege, este dreptul tău!” etapa județeană 2017 - rezultate

Scris de Atodiresei Sorin. Posted in Anunțuri privitoare la concursuri

CONCURSUL NAȚIONAL PE TEME DE PROTECTIA CONSUMATORILOR “ALEGE! ESTE DREPTUL TĂU”

EDITIA A XV-A 2017

 

Clasele II-VIII

NR.CRT NUME PRENUME ELEV CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PROFESOR COORDONATOR PREMIU
1 SPIRIDON SABINA a III a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24, GALAȚI JALBĂ LENUȚA I
2 BLEMOVICI CRISTINA ADRIANA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA I
3 BLEHOEANU ALIS a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA I
4 FOTOPOL CRISTINA ANDREEA a VIII a LICEUL DE ARTE ”DIMTRIE CUCLIN”, GALAȚI MOȘOLEA MANUELA I
5 CONSTANTIN BRIANA MARIA a II a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 28, GALAȚI BERDILĂ ANICA II
6 ȚÎȘ MARIA a IV a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI DIMOFTE GHRGHINA GINA II
7 ANGHEL FLORIN a IV a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI DIMOFTE GHRGHINA GINA II
8 BERARU ANA RUXANDRA a II a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 28, GALAȚI BERDILĂ ANICA III
9 PECINGINĂ DARIA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI CRIȘAN MARIA III
10 TIRIM MARIA NICOLA a II a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 28, GALAȚI BERDILĂ ANICA MENȚIUNE
11 DRÎMBĂ BEATRICE a II a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 28, GALAȚI BERDILĂ ANICA MENȚIUNE
12 OANĂ ALICE a III a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24, GALAȚI JALBĂ LENUȚA MENȚIUNE
13 ZANARDI SIMONE a V a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI PÎRLOG NICOLETA MENȚIUNE
14 NEAGU CONSTANTIN a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI NICOARĂ AURICA MENȚIUNE
15 UȚĂ ELENA ALEXANDRA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA MENȚIUNE
16 COJOCARU RUXANDRA IOANA a IV a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI DIMOFTE GHRGHINA GINA  
17 CORCHI MARICELA CRISTIANA a IV a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI DIMOFTE GHRGHINA GINA  
18 IFTODE ANDREEA a V a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI PÎRLOG NICOLETA  
19 IORGA DENISA a V a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI PÎRLOG NICOLETA  
20 MILEA ANDREI a V a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFÂNTUL NICOLAE”, VÂNĂTORI PÎRLOG NICOLETA  
21 MUNTEANU IONUȚ a V a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI NICOARĂ AURICA  
22 MARDARE ANDREI a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI CRIȘAN MARIA  
23 MARIN GEANINA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI CRIȘAN MARIA  
24 ZALĂ ROXANA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI NICOARĂ AURICA  
25 ȘANDRAGAN BEATRICE a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI NICOARĂ AURICA  
26 BÎRSANA ANDREEA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAIL SADOVEANU”, GALAȚI NICOARĂ AURICA  
27 CIȘMIGIU ANA - MARIA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 UMBRĂREȘTI DRUȚĂ TATIANA  
28 GEANĂ ELENA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 UMBRĂREȘTI DRUȚĂ TATIANA  
29 FLOREA VALENTIN a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA  
30 BRATU BIANCA MARINA a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA  
31 NEAGU MARIO IUSTIN a VI a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SFINȚII ÎMPĂRAȚI”, GALAȚI BORDEI ELENA  

Clasele IX-XII

NR.

CRT.

NUME PRENUME ELEV UNITATEA ȘCOLARĂ PROFESOR COORDONATOR PUNCTAJ FINAL LOC IN CLASAMENT
1 BUCUR MARIUS EMILIO COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU”, GALAȚI HOLBAN CĂTĂLINA 14,9 I
2 PLOEȘTEANU CRISTINA ANDREEA COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU”, GALAȚI HOLBAN CĂTĂLINA 14,2 II
3 BUJOR MIOARA MIRABELA LICEUL TEHNOLOGIC ”ELENA CARAGIANI”, TECUCI ȚENEA MIOARA 13,6 III
4 VECHIU MARIANA CĂTĂLINA COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTAȚIE ȘI TURISM ”DUMITRU MOȚOC”, GALAȚI ONOSE CĂTĂLINA 13,5 IV
5 CRIHAN ANDREEA COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTAȚIE ȘI TURISM ”DUMITRU MOȚOC”, GALAȚI IVAȘC MARILENA 13,4 V
6 AGHINIEI ADRIANA COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTAȚIE ȘI TURISM ”DUMITRU MOȚOC”, GALAȚI PAVEL MARIAN 12,8 VI
7 ION STELIANA COLEGIUL TEHNIC ”RADU NEGRU”, GALAȚI BERECHET IOANA 11,4 VII
8 CIORÎȚĂ MIRELA GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC ”ELENA CARAGIANI”, TECUCI CURCĂ MIHAELA CORNELIA 11 VIII
9 CROITORU IULIA EMILIA LICEULE DE ARTE ”DIMITRIE CUCLIN”, GALAȚI MOȘOLEA MANUELA 11 IX
10 GHINEA CLAUDIA LICEUL TEHNOLOGIC ”ELENA CARAGIANI”, TECUCI ȚENEA MIOARA 10,4 X
11 GRECU CRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINĂ, GALAȚI BATOG MARILENA 9,4 XI
12 HODOROGEA GEORGE LICEUL TEORETIC ”MIRCEA ELIADE”, GALAȚI MĂCRINEANU MIHAELA 9 XII
13 BAȘCHIR ANA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINĂ, GALAȚI BATOG MARILENA 8,8 XIII
14 LUPU IULIAN LICEUL TEHNOLOGIC ”COSTACHE CONACHI”, PECHEA, GALAȚI GURĂU MIRELA 8,8 XIV
15 STOICA ANDREEA SIMONA LICEUL TEHNOLOGIC ”COSTACHE CONACHI”, PECHEA, GALAȚI GURĂU MIRELA 8,8 XV
16 NICULAE COSMIN COLEGIUL TEHNIC ”RADU NEGRU”, GALAȚI BERECHET IOANA 8,2 XVI
17 LUPOAE ANDREI MIHAIL COLEGIUL TEHNIC ”RADU NEGRU”, GALAȚI BERECHET IOANA 7,6 XVII