Luni 18 Iun 2018
Tipărire

Elevii înscriși pentru candidatura la grupul țintă

Scris de Atodiresei Sorin. Posted in Proiect Erasmus+ „Instruire practică de calitate, acces deschis pe piața muncii”

Elevii care și-au depus dosarele pentru participarea la proiectul Erasmus+ „Instruire practică de calitate, acces deschis pe piața muncii” sunt următorii:

Tehnician activități economice

Nr. crt. Nume și prenume Clasa
1 Acsinte Raluca 11D
2 Borș Teodor Laurențiu 11A
3 Constantin Iuliana 11A
4 Croitoru Cristina 11A
5 Culachi Cătălin 11B
6 Dănuță Irina 11D
7 Filiuță Marta 11A
8 Furtună Alexandra 11D
9 Ghimpu Mariana 11D
10 Ionică Iuliana 11D
11 Ioniță Sebastian 11A
12 Luca Ioana Denisa 11A
13 Oprișan Raluca Gabriela 11B
14 Ouaaziz Ioan 11E
15 Pal Luiza Cristina 11B
16 Sandru Roxana 11E
17 Șerban Gabriel 11E
18 Ștefan Claudia 11E
19 Totolici Marielena 11D

Tehnician în administrație

Nr. crt

Nume și prenume

Clasa

1

Adămache Mihai

11G

2

Botezatu Cătălin-Robert

11G

3

Cioroi Cristina

11G

4

Constantin Ioana

11F

5

Dimofte Giulia Maria

11G

6

Gardaș Florina

11G

7

Grosu Nicola Andrei

11F

8

Hăbelea Mădălina

11F

9

Lățcan Andreea Alexandra

11F

10

Manoliu Andra

11F

11

Marica Maria Alexandra

11F

12

Morun Corina

11G

13

Nedelcu Eduard

11G

14

Racoviță Georgiana

11G

Tehnician în comerț

Nr. crt

Nume și prenume

Clasa

1

Chirila Geanina

11I

2

Chirilă Iulian

11I

3

Ion Alex Eduard

11I

4

Isăcilă Diana

11H

5

Marcu Andra

11I

6

Marțuneac Andrei

11H

7

Mihalcia Tina

11I

8

Necula Ianis

11H

9

Nedelcu Andreea

11I

10

Sineavschi Georgiana

11H

Tehnician în turism

Nr. crt

Nume și prenume

Clasa

1

Agache Mihaela

11C

2

Arion Andreea

11C

3

Bobaru Alexandra

11C

4

Catan Mădălina

11C

5

Căuș Fiorela

11C

6

Cernișov Diana

11C

7

Cojocaru Alexandra

11C

8

Grecu George

11C

9

Jașcu Vlad

11C

10

Mocanu Irina

11C

11

Toma Andrei

11C

Tehnician în gastronomie

Nr. crt

Nume și prenume

Clasa

1

Bodișor Cristiana Teodora

prof

2

Chivu Loredana

11J

3

Crăciun Miruna Alexandra

11J

4

Dumbravă Daria Andreea

11J

5

Grigoraș Speranța Loredana

11J

6

Marcu Andreea-Maria

11J

7

Milea Bianca Cristiana

11J

8

Tudorachi Denisa Georgiana

11J

9

Vîrlan Răzvan

11J

10

Voicu George Valentin

11J

Organizator banqueting

Nr. crt

Nume și prenume

Clasa

1

Arfire Veronica

11K

2

Cojocaru Nicoleta Mihaela

11K

3

Constantin Octavian

11K

4

Cornea Marius Valentin

11K

5

Enache Bogdan Robert

11K

6

Gioglovan Alexandra Ioana

11K

7

Hodorogea Carmen

11K

8

Ionașcu Cristina Corina

11K

9

Mehedințu Miruna Cristina

11K

10

Mihalache Marius

11K

11

Munteanu Ioana

11K

12

Păduraru Mihăiță Ștefan

11K

13

Stan Andra Elena

11K

14

Straton Tiberiu Radu

11K

15

Toader Cătălin Ionuț

11K

16

Toader Mihai

11K

17

Vrabie Marius Alexandru

11K

18

Zaharia Robert Sebastian

11K