Elevii care și-au depus dosarele pentru participarea la proiectul Erasmus+ „Instruire practică de calitate, acces deschis pe piața muncii” sunt următorii:
Tehnician activități economice
Nr. crt. | Nume și prenume | Clasa |
1 | Acsinte Raluca | 11D |
2 | Borș Teodor Laurențiu | 11A |
3 | Constantin Iuliana | 11A |
4 | Croitoru Cristina | 11A |
5 | Culachi Cătălin | 11B |
6 | Dănuță Irina | 11D |
7 | Filiuță Marta | 11A |
8 | Furtună Alexandra | 11D |
9 | Ghimpu Mariana | 11D |
10 | Ionică Iuliana | 11D |
11 | Ioniță Sebastian | 11A |
12 | Luca Ioana Denisa | 11A |
13 | Oprișan Raluca Gabriela | 11B |
14 | Ouaaziz Ioan | 11E |
15 | Pal Luiza Cristina | 11B |
16 | Sandru Roxana | 11E |
17 | Șerban Gabriel | 11E |
18 | Ștefan Claudia | 11E |
19 | Totolici Marielena | 11D |
Tehnician în administrație
Nr. crt |
Nume și prenume |
Clasa |
1 |
Adămache Mihai |
11G |
2 |
Botezatu Cătălin-Robert |
11G |
3 |
Cioroi Cristina |
11G |
4 |
Constantin Ioana |
11F |
5 |
Dimofte Giulia Maria |
11G |
6 |
Gardaș Florina |
11G |
7 |
Grosu Nicola Andrei |
11F |
8 |
Hăbelea Mădălina |
11F |
9 |
Lățcan Andreea Alexandra |
11F |
10 |
Manoliu Andra |
11F |
11 |
Marica Maria Alexandra |
11F |
12 |
Morun Corina |
11G |
13 |
Nedelcu Eduard |
11G |
14 |
Racoviță Georgiana |
11G |
Tehnician în comerț
Nr. crt |
Nume și prenume |
Clasa |
1 |
Chirila Geanina |
11I |
2 |
Chirilă Iulian |
11I |
3 |
Ion Alex Eduard |
11I |
4 |
Isăcilă Diana |
11H |
5 |
Marcu Andra |
11I |
6 |
Marțuneac Andrei |
11H |
7 |
Mihalcia Tina |
11I |
8 |
Necula Ianis |
11H |
9 |
Nedelcu Andreea |
11I |
10 |
Sineavschi Georgiana |
11H |
Tehnician în turism
Nr. crt |
Nume și prenume |
Clasa |
1 |
Agache Mihaela |
11C |
2 |
Arion Andreea |
11C |
3 |
Bobaru Alexandra |
11C |
4 |
Catan Mădălina |
11C |
5 |
Căuș Fiorela |
11C |
6 |
Cernișov Diana |
11C |
7 |
Cojocaru Alexandra |
11C |
8 |
Grecu George |
11C |
9 |
Jașcu Vlad |
11C |
10 |
Mocanu Irina |
11C |
11 |
Toma Andrei |
11C |
Tehnician în gastronomie
Nr. crt |
Nume și prenume |
Clasa |
1 |
Bodișor Cristiana Teodora |
prof |
2 |
Chivu Loredana |
11J |
3 |
Crăciun Miruna Alexandra |
11J |
4 |
Dumbravă Daria Andreea |
11J |
5 |
Grigoraș Speranța Loredana |
11J |
6 |
Marcu Andreea-Maria |
11J |
7 |
Milea Bianca Cristiana |
11J |
8 |
Tudorachi Denisa Georgiana |
11J |
9 |
Vîrlan Răzvan |
11J |
10 |
Voicu George Valentin |
11J |
Organizator banqueting
Nr. crt |
Nume și prenume |
Clasa |
1 |
Arfire Veronica |
11K |
2 |
Cojocaru Nicoleta Mihaela |
11K |
3 |
Constantin Octavian |
11K |
4 |
Cornea Marius Valentin |
11K |
5 |
Enache Bogdan Robert |
11K |
6 |
Gioglovan Alexandra Ioana |
11K |
7 |
Hodorogea Carmen |
11K |
8 |
Ionașcu Cristina Corina |
11K |
9 |
Mehedințu Miruna Cristina |
11K |
10 |
Mihalache Marius |
11K |
11 |
Munteanu Ioana |
11K |
12 |
Păduraru Mihăiță Ștefan |
11K |
13 |
Stan Andra Elena |
11K |
14 |
Straton Tiberiu Radu |
11K |
15 |
Toader Cătălin Ionuț |
11K |
16 |
Toader Mihai |
11K |
17 |
Vrabie Marius Alexandru |
11K |
18 |
Zaharia Robert Sebastian |
11K |